Pompa wirowa bezuszczelkowa ISO2858 - DIN24256 Trwała i wytrzymała pompa wirowa pozioma bezuszczelkowa

Trwała i wytrzymała pompa wirowa pozioma bezuszczelkowa. Brak uszczelnienia mechanicznego. ISO2858 - DIN24256

pompa wirowa pozioma bezuszczelkowa ISO2858 - DIN24256

Tryby pracy pompy: - Maksymalna pojemność do 4000 mc / h
- Maksymalna lepkość: 200cSt
- Maksymalne ciśnienie w układzie: 100 bar (600 lbs) norma. Wyższe ciśnienie w wersji na życzenie.
- Przepływ: do 300 mc / h
- Wysokość podnoszenia: do 155 m różnicy
- Zakres temperatury: od -185 ° F (-120 ° C) do + 662 ° F + (350 ° C) bez zewnętrznego chłodzenia
- Maksymalne dopuszczalne ciśnienie robocze 16 bar dla wersji standardowej i 150 bar dla HP w wyższej wersji, wersja ciśnieniowa dostępne na życzenie.

Główne cechy pompy wirowej poziomej bezuszczelkowej:

Odseparowanie komory z cieczą pompowaną od atmosfery za pomocą osłony izolacyjnej jest najlepszym rozwiązaniem podczas transportu cieczy agresywnych, wybuchowych i toksycznych, węglowodorów, cieczy gorących i cieczy trudnych do uszczelnienia. Bezuszczelkowe uszczelnienie hermetyczne jest najlepszym rozwiązaniem w przemyśle chemicznym, farmaceutycznym i petrochemicznym.

Pompy magnetyczne MPumps serii CN MAG-N są pompami bezuszczelkowymi. Tylna część pompy tworzy zamknięty i hermetyczny system.

M PUMPS CN MAG-M pompy wirowe z napędem magnetycznym mają na celu poprawę bezpieczeństwa ludzi i roślin. Zwłaszcza, gdy toksyczne, wybuchowe lub inne niebezpieczne ciecze, które reagują na kontakt z atmosferą są obsługiwane. Dla wszystkich tych usług tylna obudowa powłoka zastępuje podwójne uszczelnienia mechaniczne z zewnętrznych zbiorników płynu i wszystkie wymagane elementy sterownicze. Pompy CN MAG-M oferują więc wyjątkowe korzyści dla przemysłu chemicznego, petrochemicznego i przemysłów pokrewnych.

przekrój pompy wirowej poziomej bezuszczelkowej ISO2858 - DIN24256
pompy wirowe poziome bezuszczelkowe

Szczelność Pompy wirowe typu CN MAG-N nie posiadają dławicy, uszczelnienia czy zaworów. W przeciwieństwie do uszczelnionych pomp wirowych, hermetyczna konstrukcja pompy wirowej magnetycznej CN MAG-N zapewnia bezpieczną pracę bez wycieków. Nawet w bardzo ciężkich aplikacjach pompy są bardzo niezawodne.
Szeroki wybór modeli pomp jak również szeroki wybór materiałow wykonania pomp. Ze względu na 100% brak wycieków pompa wirowa magnetyczna MPumps jest rozwiązaniem twoich problemów z transportem chemikaliów.

Konstrukcja Pompy MPUmps typu CN MAG-M są jednostopniowymi pompami wirowymi z wirnikiem zamkniętym, o konstrukcji typu back-pull-out, z wolną końcówką wału i kołnierzowym króćcem tłocznym skierowanym do góry. Wytrzymałe nogi pompy są w standardzie przygotowane do zamocowania na płycie podstawy. Wydajność i wymiary zewnętrzne pompy wirowej są zgodne z DIN 24256/ISO 2858.

Zalety pomp wirowych magnetycznych MPumps typu CN MAG-M: - Zero wyciek (w 100% szczelności)
- Brak uszczelnienia mechanicznego czy dławnicy
- Brak zewnętrznego systemu płukania
- Czyste, bezpieczne środowisko pracy pompy, z bardzo dużą wydajnością
- Budowa monoblok lub z wolną końcówką wału
- Brak konieczności osiowania w przypadku wersji monoblok

ATEX Pompy wirowe poziome bezuszczelkowe M mag CN MAG-M mogą być dostarczane w celu spełnienia wymogów dyrektywy 94/9/EC, z certyfikatem ATEX II - / 2 G CBK II C Tx do instalacji w przestrzeniach zagrożonych wybuchem. Zwiększony czas bezawaryjnosci pracy pomp.

Parametry NPSH Jako, że cyrkulacja wewnętrzna pomiędzy króćcami ssawnym i tłocznym nie powoduje wzrostu temperatury pompowanej cieczy, praca z cieczami wrzącymi jest możliwa bez konieczności podnoszenia NPSH.

Wyważenie obciążeń wzdłużnych Obciążenia wzdłużne wirnika zamkniętego są całkowicie wyważane przez tylne łopatki. Minimalne pozostałości sił, które działają w kierunku króćca ssawnego są znoszone przez solidne łożysko oporowe.

charakterystyka pompy wirowej poziomej bezuszczelkowej 14500 RPM
charakterystyka pompy wirowej poziomej bezuszczelkowej 2900 RPM

Zewnętrzne łożyska kulowe Wał magnesu zewnętrznego jest wyposażony w solidne łożysko toczne. Łożyska mają trwałość L10 co oznacza przeciętną żywotność powyżej 5 lat. Kąpiel olejowa jest zabezpieczona przed wpływem atmosfery przez uszczelnienie wargowe (na życzenie inne uszczelnienie). Poziom oleju jest kontrolowany przez olejarkę i dodatkowo oczko rewizyjne.

Zabezpieczenie obudowy skorupy tylnej Prześwit pomiędzy zewnętrzną częścią magnesu a skorupą stałą i pomiędzy uchwytem obrotowym magnesu i wspornikiem łożyska zabezpiecza magnesy przed tarciem przez obudowę skorupy tylnej w przypadku uszkodzenia łożyska.

Cyrkulacja wewnętrzna Podczas pracy pompy ciepło generowane w skorupie i w strefie magnesu wewnętrznego przez prądy wirowe, jest rozpraszane przez wewnętrzną cyrkulację od króćca tłocznego bezpośrednio za wirnikiem. Ciśnienie wzrasta poprzez działanie tylnych łopatek wirnika i wraca do króćca tłocznego.

Drugi i Trzeci poziom zabezpieczenia Podwójna obudowa powłoki składa się z dwóch powłok izolacyjnych umieszczonych jedna w drugą. Luka między dwoma powłokami zapewnia skuteczne monitorowanie za pomocą manometru lub układu próżniowego. Każdy alarm z wewnętrznej lub zewnętrznej powłoki będzie produkować sygnał alarmu, zanim nastąpi wyciek.

Pompy są pokryte Farbą epoksydową i emalią akrylową na bazie wody aby zapewnić najlepszą odporność przy jednoczesnej ochronie środowiska.

Takie elementy jak korpus i wirnik pompy są wykonane z wysokiej jakości odlewanego CF8M. Inne materiały:
- Hastelloy® C276,
- Incoloy® 825,
- Duplex,
- inne materiały dostępne na żywczenie.

Konstrukcja łożyskowania smarowanego nie wymaga użycia specjalnych narzędzi podczas montażu.

Dostępne są trzy różne materiały łożyskowe, aby zapewnić najlepsze rozwiązanie dla każdej aplikacji: węglik krzemu (SSic), węglik wolframu (TC). Zastosowanie elastycznych pierścieni zmniejsza obciążenia tulei łożyska i łożysko oporowe zostaje obciążone do minimum, aby zagwarantować wieloletnią pracę bezobsługową.

Szybko wymienny zestaw kartridża (RWP) gwarantuje łatwą obsługę.

pompy wirowe wpływ temperatury na obudowę pompy
pompa wirowa pozioma standard EX

Wirnik zamknięty jest wyważony dynamicznie i statycznie. Siły osiowe są wyważane przez tylne łopatki

Skorupa tylna jest wykonana z jednego kawałka, nie spawanego, eliptycznego profilu, który został opracowany tak aby wytrzymać wyższe ciśnienie niż tradycyjne elementy. Standardowe wykonanie materiału powłoki to Hastelloy C276 zapewnia bezpieczne i efektywne rozwiązania max do 16 bar.
Energooszczędność wynikająca z dostępnej technologii hybrydowego korpusu tylnego.
Stop tytanu to wykonania specjalne, które gwarantują wyższe parametry i zwiększenie efektywności. Podwójne tylne powłoki na życzenie.

Bardzo odporne synchroniczne sprzęgło magnetyczne zaprojektowane przez nasz Dział Techniczny z elementów magnetycznych. WysokO wydajne magnesy mogą pracować w zakresie temperatur do 350st. C bez chłodzenia zewnętrznego.
Maksymalne możliwe moce przekraczają 520kW / 700HP

Temperatury Podwójne łożyska ślizgowe Wał jest wsparty na dwóch solidnych tulejach łożyskowych. Łożysko stacjonarne jest zlokalizowane centralnie we wspólnej obudowie łożyskowej, która zapewnia odpowiednie osiowanie. Materiały standardowe to czysty syntetyczny węglik krzemu, wysoko odporny na korozję i zużycie.
Elementy wykonane z węglik krzemu są zamontowane elastycznie przez pierścienie ustalające, zaprojektowane dla temperatury do +350st. C bez wymiennika ciepła. Wyższe temperatury na życzenie.

System uszczelniający z płaskimi uszczelkami zabezpiecza przed wyciekiem do atmosfery. Dostępne są różne materiały:
- bez azbestowe
- PTFE
- Graphoil
- Gylon.

przekrój pompy wirowej poziomej bezuszczelkowej ISO2858 - DIN24256

Zastosowanie:

Przemysł petrochemiczny

celulozownie , włókno ścieru drzewnego, wybielacze mas włóknistych i barwniki chemiczne

Przemysł farmacełtyczny

czekolada, miód, masło kakaowe, pasze zwierzęce, oleje roślinne, tłuszcze, środki spożywcze, cukrownie, mleczarnie

Przemysł chemiczny

chemiczny, petrochemiczny, farmaceutyczny, alkohole, detergenty, czyszczenie i odtłuszczanie powierzchni metalowych

Przemysł włókienniczy

przetwarzanie surowców na włókna, tkaniny, dzianiny

Instalacje zbiornikowe

tłoczenie gazów płynnych,

Elektrownie

tłoczenie wody

Płyny gazownicze

tłoczenie płynów do instalacji grzewczych, niezamarzające płyny

Inżynieria galwaniczna

Instalacje gazowe

tłoczenie gazów

  • pompy wirowe poziome przemysł chemiczny
  • przemysl chemiczny pompa wirowa pozioma
  • przemysł farmacełtyczny pompy wirowe poziome
  • pompy wirowe poziome przemysł farmacełtyczny
  • pompy wirowe przemysł petrochemiczny
  • przemysł petrochemiczny pompy wirowe poziome

Elementy pompy

działanie pompy wirowej

pompa wirowa działanie

pompa wirowa elementy

pompa wirowa praca

pompa wirowa

pompy wirowe

Szczegółowe informacje o pompie wirowej poziomej bezuszczelkowej ISO2858 - DIN24256

informacje o pompie wirowej poziomej bezuszczelkowej ISO2858 - DIN24256